9 רעיונות לשיפוץ אמבטיה

9 רעיונות לשיפוץ אמבטיה

זה אולי לא נראה אפשרי, אבל שיפוץ אמבטיה זול ניתן להשיג בהחלט. תרבות שיפוצים ביתית פופולרית גורמת להיראות כאילו שיפוצים לחדרי אמבטיה חייבים לעלות חמש דמויות ויש לקרוע הכל ולהחליף. אבל התנגדות לתפיסה זו היא הצעד הראשון להפחתת עלויות שיפוץ אמבטיה ספיראליות והעלאת הכל לאדמה.

שיפוץ אמבטיה , יחד עם שיפוץ מטבח , גובה מחירם של בעלי בתים מבחינת סבל, לוחות זמנים שלא נענו ועלויות גבוהות. בהתחשב בעלות הגבוהה המדהימה של שיפוץ אמבטיה , משתלם לחשוב מחוץ לקופסה ולחפש אלטרנטיבות חכמות וחסכוניות יותר. לאחר שיפוץ אמבטיה בעלות נמוכה ורזה, לא רק שיהיה לכם חדר אמבטיה נקי, מואר ופונקציונאלי, יהיה לכם כסף רב משמעותית בחשבון הבנק שלכם מאשר לבעלי בתים שהלכו בדרך היקרה והבזבזנית יותר.

 1. השתמשו בחומרים מוזלים מסוג Lookalike
  שמירה ושיפוץ של החומרים הקיימים היא תמיד האפשרות הטובה ביותר לחיסכון בכסף. אבל אם עליכם להחליף חומרים, אלטרנטיבות זולות לעתים קרובות יכולות להיראות בצורה מדהימה כמו הדבר האמיתי. לדוגמה, במקום ריצוף קרש מעץ אמיתי, נסו ריצוף ויניל יוקרתי. ריצוף הוויניל של היום נראה טוב בהרבה מאשר איטרציות קודמות. חידושים כמו ריצוף ויניל מפואר ויניל קרש יכולים אפילו להטעות את העין מרחוק. משטחי למינציה בחדות גבוהה ומשטחי קוורץ מתמודדים כעת עם גרניט למראה של אבן טבעית אותנטית. שטיחי גבס רעפים עשויים קרמיקה וחרסינה עשויים לחקות את המראה של טרוורטין ושיש.
 2. צבעו את רצפת העץ שלכם
  אם במקרה בחדר האמבטיה שלכם רצפת עץ, אתם יכולים לקרוע אותה ולהחליף אותה בריצוף קשוח יותר, כמו אריחים. או שתוכלו לחסוך זמן, אנרגיה וכסף על ידי שמירה על רצפת העץ שלכם וצביעתה באמייל מגן . עם זאת, זכרו כי עץ קשה לא צריך להיות הבחירה הראשונה שלך לריצוף אמבטיה. אבל אם כבר יש לכם רצפות עץ, זוהי דרך נמוכה בעלות נמוכה לשמור עליהם לאורך זמן רב ככל האפשר.
 3. מלאו מחדש את האמבטיה שלכם במקום להחליף אותו
  שקלו החלפה מוחלטת של האמבטיה שלכם כאפשרות האחרונה האפשרית שלכם, לפחות מבחינת חיסכון בעלויות. במקום זאת, נסו לרסן מחדש או למלא מחדש. ליטוש אמבטיה ומקלחת הוא דוגמא עיקרית לתכתיב “תיקון ושמור במקום הסרה”. אם הבעיה היא בעיקר קוסמטית, כמו משטח מצהיב וכמה סדקים ופצעים, תוכלו לחדש את המקלחת או האמבטיה שלכם . לחלופין, ספינות אמבטיה ומקלחת , אף פעם לא תיקון קבוע, אינן זולות כמו שנראות. הדרישות התקנה מקצועית, ספינות יעבירו אתכם מספר שנים. במקום ליטוש אמבטיה הוא זול יותר ולעתים קרובות נראה טוב יותר.
 4. לטשו את האמבטיה שלכם במקום לחדש את החידוש
  צעד אחד למטה מהליטוש מחדש של כל שטח האמבטיה הוא נגיעה באמבט . כשאמבטיה מכילה חתכים, מדודים וצבע מתקלף, אך אינכם מעוניינים ברעיון של מילוי מחדש של כל המשטח, אתם יכולים לתקן את האמבט. חלק ממוצרי מגע, כמו תיקון דבק חרסינה סופר דבק, קלים למריחה כמו סחיטת משחת שיניים מהצינור.
 5. רענו ארונות עם חומרה חדשה
  קנייה והתקנה של ארונות אמבטיה חדשים יכולה להיות יקרה. דרך קלה וזולה בהרבה להביא חיים לארונות הקיימים שלכם היא לפשט את החומרה הישנה ולהחליף אותה בחומרה חדשה ומהנה . כדי להקל על התהליך עוד לפני שקונים את החומרה החדשה, וודאו כי יישור הברגים שלו תואם את החורים בארונות הקיימים שלכם. זה מבטל את הצורך בקידוח חורים חדשים.
 6. התקינו ברז כיור חדש
  בדומה להתקנת חומרה חדשה על ארונות, התקנת ברז כיור חדש היא מעצבי טריק אחד ועושים זאת בעצמך להשתמש בכדי לגרום לניצוץ כיור מבלי להחליף את כל החלק העליון או הבל. אך עדיין ההמלצה הטובה ביותר לתהליך של חידוש כיור מטבח היא פנייה למקצוענים.
 7. התקינו מקלחת מראש
  האפשרות היקרה ביותר למקלחת חדשה היא לשכור מקצוען לתהליך של חידוש אמבטיה . בעוד שמקלחות ואמבטיות שנבנו באתר יכולים להיות מדהימים וייחודיים, קחו בחשבון יחידת מקלחת מפוברקת , שבדרך כלל עולה הרבה פחות. אם אתם בהחלט צריכים את המקלחת הזו
 8. התקינו אסלה משלכם
  אינסטלטורים שווים את משקלם בזהב. אבל אם יש לכם כוח לשאת אסלה, הימנע מהזמנת אינסטלטור בכדי להחליף את האסלה הישנה . במקום זאת, התקינו בעצמכם את האסלה . התקנת אסלה כוללת מעט מאוד חיבורי קו מים. החלק הקשה ביותר בהתקנת אסלה הוא העברת פיזית של האסלה למקומה. לשם כך, קנו משאית יד זולה או גייסו את שירותיו של חבר.
 9. עשו אינסטלציה בעצמכם
  אם אתם שונאים לקרוא לשירותיו של אינסטלטור לעבודות שיפוץ, עצרו לרגע ושאלו את עצמכם מה אתם עשויים לעשות בעצמכם. עם כניסתם של צנרת אינסטלציה מסוג PEX ואביזרי דחיפה , אפילו אינסטלטור עשה זאת בעצמך הכי פחות בטוח יכול להתמודד עם משימות אינסטלציה קלות בקלות יחסית. אם הרעיון שלכם לגבי עבודות אינסטלציה עדיין מושרש בימי הלחמת צינורות נחושת עם להבה פתוחה או עבודה עם צינורות מגולוונים, תנו לרעיון זה מחשבה רצינית. יתכן ותגלו שאביזרי PEX ודחיפות מושלמים לצרכים שלכם.
סגירת תפריט